
Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 87082001400

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 8708200313

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 8708200326

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 8708200322

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 8708200321

Inyector cremador per a caldera Junkers Bosch 87082021150

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 87082000060

inyector pilot per a escalfador junkers/bosch 87082000050 10 unitats

Inyector pilot per a escalfador Junkers Bosch 8708200315

Inyector pilot per a escalfador Junkers 8708200312 Bosch

Inyector tobera per a cuina Fagor CG941BP R302400

inyector pilot per a escalfador Fagor codi CA1693100

inyector pilot per a escalfador gas butà Fagor CA1502900

Inyector pilot per a escalfador gas natural Fagor MU1241000

Inyector pilot per a escalfador Cointra 5095 gas butà

Inyector pilot per a escalfador Cointra codi 5255

Conjunt d'injectors per a encimera Balay 12012005 Bosch Neff Siemens

Conjunt d'injector de gas per a escalfador Ariston 65153132

Inyector pilot per a escalfador Ariston 60000639 Ø 0,26

Inyector pilot per a escalfador Ariston 290726 Ø 0,37 mm

Inyector pilot per a escalfador Ariston 290727 Ø 0,24 mm

Inyector pilot per a acumulador Ariston 290744 Ø 0,27 mm

inyector pilot per a cuina gas natural estàndard 0.977.113 3020202

Electromagnet per a escalfador Saunier Duval 5480000 SD14/26/27

Electroimán calentador para caldera Vaillant 170383 MAG92Z

Electromagnet per a escalfador Vaillant 170255 recanvi original

Electromagnet escalfador per a caldera Cointra CM5BP codi 5267

Racord cremador gasoil per a caldera Domusa CTOR000006

Racord colze 90º per a cremadors de gasoil Domusa CTPR000007

Termoparell per a caldera Roca codi 122050370 RS 20/20

Termoparell per a caldera Fer 36701810 compatible amb Ferroli Ferella C24M

Termoparell per a caldera FER I39801170 compatible Master R12 i NE 420 R CE

Termoparell per a encimera teka 81214023 recanvi original

Termopare per a encimera teka 81221072 recanvi original cuina


