Zanussi junta porta forn | 50206535002

Estalvia 10%

Preu:
Preu de venda14,35€ Preu habitual15,95€
Estoc:
Disponible
Compatible amb:

Descripció

Optimitza la junta de porta del forn de ZANUSSI. És ideal per a la junta de la porta del forn. Fàcil d’instal·lar.

  • Junta de 4 costats
  • Junta de goma
  • Longitud total: 1610 mm
  • Dimensions de l’embalatge: 22 cm (alt) x 3 cm (ample) x 26 cm (fons)
Tipus Detall
Marques ZANUSSI
Marques CORBERO
Marques ELECTROLUX
Marques ALNO
Marques PRIVILEG
Marques AEG
Marques REX
Models zanussi ZBD902B
Models zanussi ZDM769X
Models zanussi BMW40
Models zanussi BM34SB
Models zanussi BMS641A
Models zanussi BMS641N
Models zanussi BMS641W
Models electrolux EOB199W
Models electrolux EON198X
Models electrolux EON398X
Còdigs originals 50206535002
Còdigs originals 50209543003
Còdigs originals 50202132002
Còdigs originals 50205182004
Còdigs originals 50202131004
Còdigs originals 37ZN0007
Còdigs originals 3184750040
Còdigs originals 001.575-01
Còdigs originals 949 72 04-06
Còdigs originals 94871918000 CV 6031
Còdigs originals 311020682002
Còdigs originals 311021623005
Còdigs originals 311021668000
Còdigs originals 311021689006
Còdigs originals 311021690004
Còdigs originals 3565073016
Còdigs originals 50025548004
  • Marca principal: ZANUSSI
  • Fabricant original: ZANUSSI, ELECTROLUX, CORBERO