Aquest microinterruptor és un component elèctric essencial per al correcte funcionament del sistema de cambra air break en rentavaixelles Midea. La seva funció principal és activar o desactivar circuits elèctrics en detectar l’obertura o tancament d’una porta o la presència d’aigua, garantint la seguretat i el control de l’electrodomèstic.
Quin problema soluciona aquest recanvi?
Rentavaixelles que no inicia el cicle perquè no detecta la porta tancada
Interrupció del cicle a causa d’una avaria en el sensor de nivell d’aigua
Falla elèctrica causada per un microinterruptor defectuós que impedeix l’activació de la bomba d’escombrat
Models:
Compatible amb models de rentavaixelles Midea i altres marques que utilitzen codis equivalents per a microinterruptors similars:
Midea PLB7160, EMD09I, CLW250W, LVM86
Samsung DD81-02495A
Electrolux 4055341269
AEG AS0042273
Candy 1030420
Indesit 9178009401
Beko 482000018765
Amica C00378299
Gorenje 49036264
Brandt 81782809
Pando
Teka
Característiques:
Tipus de peça: microinterruptor elèctric per a cambra air break
Marca compatible: Midea i equivalents en altres marques
Mides: 5 cm d’alçada, 2 cm d’amplada, 8 cm de fons
Capacitat elèctrica: 3(2)A 250VAC
Recomanació:
Abans de realitzar la compra, es recomana verificar el codi original del microinterruptor o el model exacte del rentavaixelles per assegurar la compatibilitat total del recanvi.
Aquest lloc web fa servir cookies per assegurar la millor experiència.
PayPal Pay Later Messaging
Step 1: Choose message placement
Click the button below and then hover over your page to select a placement.
Step 2: Paste and save
You have copied the placement for the Product Page.
Go back to the App Embeds section, and in the Paypal Advanced Settings, paste the copied value into the
Product Page field and click the 'Save' button in the top right corner.