Rentavaixelles INDESIT c00303737 | bomba C00303737

Estalvia 10%

Preu:
Preu de venda64,05€ Preu habitual71,17€
Estoc:
Disponible
Compatible amb:

Descripció

Aprofita el recanvi original per a rentavaixelles INDESIT, la bomba de desguàs Askoll mod. M311. Aquest component essencial garanteix el drenatge eficient de l’aigua durant el cicle de rentat, assegurant el correcte funcionament i la durabilitat del teu electrodomèstic.

  • Bomba de desguàs Askoll mod.
  • M311, art.
  • RS0763, 220-230V 50Hz, 0.6A, 60W.
  • Fabricat a la UE.
  • Pes volumètric: 2.6 KG.
Tipus Detall
Codi C00303737
Codi C00302800
Codi C00305340
Codi C00256523
Codi C00301047
Codi 482000023514
Codi 482000030438
Codi 482000032243
Codi 482000089521
Codi 482000032551
Codi C00634172
Codi 488000634172
Codi C00634157. 8058331037372.

Compatible amb rentavaixelles de les marques: Indesit, Ariston, Hotpoint, Whirlpool, Scholtes.

Model
MERLONI ARISTON (LBF51AU.
LFF825X.
LKF720.)
MERLONI INDESIT (DFG..
DFP..
DPG..)
MERLONI HOTPOINT (LBF..
LFF..
LFS..
LKF..
LFT116A..)
DIFP36
DPG36AIX
LKF7148X
LFT116A/HA.R
LFT 114/HA
LFT 116 A/HA
LFT 216 A/HA
DIF 04
DIF 14
DIF 14 A
DIF 26 A
LFT 116 A EX
LDQ 228 ICE/HA
LBF 51 IT/HA
LKF 71 IT/HA
LKF 72 A IT/HA
LFF 825 IT/HA
LFF 825 A IT/HA
LFS 114 BK/HA
LFS 215 A IX/HA
LFS 215 A WH/HA
LFS 215 A BK/HA
LFS 217 A IX/HA
LFS 217 A WH/HA
LFS 217 A BK/HA
LFS 114 IX/HA
LFS 114 WH/HA
LFT 114 A/HA
LBF 5 IT/HA
LBF 51 A IT/HA
LFF 825 X IT/HA
LBF 51 EU/HA
LFF 825 X EU/HA
LFF 815 EU/HA
LFF 825 EU/HA
LKF 710 X EU/HA
LKF 710 EU/HA
LKF 7148 FR/HA
LBF 5149 FR/HA
LKF 71 AG
LFF 825 X AG
DIF 36 A
LFS 114 IX F/HA
LFS 114 WH F/HA
LFS 114 BK F/HA
LFS 216 A IX/HA
LKF 61 EX
LKF 720 EX
LKF 720 X EX
LFF 825 EX
LFF 825 X EX
LFS 115 A IX/HA
LFS 115 A WH/HA
LTE 12-106
LFS 114 IX EX
LFS 215 A IX EX
LBF 31 TK/HA
LKF 710 A TK/HA
LKF 7148 X FR/HA
DIF 36 G
LBF 51 X AUS
LKF 720 AUS
LKF 720 X AUS
LFT 216 A AUS
DPG 15 IX
DPG 15 BK
DPG 15 WH
DIFP 36
DFG 051 IT
DFG 252 IT
DFG 051 S EU
DFG 050 EU
DFG 051 EU.

Component essencial per al drenatge eficient de l’aigua durant el cicle de rentat en rentavaixelles.

Recanvi original per garantir el correcte funcionament i la durabilitat del rentavaixelles.