La resistència per a assecadora Whirlpool amb codi C00378716 és un component essencial que genera la calor necessària per a l'assecat eficient de la roba. Aquesta peça transforma l'energia elèctrica en calor mitjançant un element calefactor, permetent que l'aire dins del tambor assoleixi la temperatura adequada per eliminar la humitat. Està dissenyada per a assecadores Whirlpool i models compatibles, garantint un escalfament homogeni i segur.
Quin problema soluciona aquest recanvi?
L'assecadora no escalfa o escalfa insuficientment.
El cicle d'assecat triga molt més del normal.
La resistència està cremada o presenta un curtcircuit.
Models:
Compatible amb diversos models d'assecadores Whirlpool i Indesit que utilitzen aquest tipus de resistència amb potència i mesures específiques.
Whirlpool IWDE7125S
Whirlpool WDAL 9640G UK
Indesit models amb codi C00255444
Indesit models amb codi C00268332
Indesit models amb codi C00289764
Whirlpool models amb codi C00382769
Models Whirlpool 488000378716
Models Whirlpool 482000088684
Models Whirlpool 482000090232
Altres models Whirlpool i Indesit amb resistència similar
Característiques:
Tipus de peça: resistència calefactora per a assecadora
Mesures: 283 mm (llarg) x 35 mm (ample) x 60 mm (alt)
Brida de subjecció: longitud 42 mm, ample 22 mm
Recomanació:
Abans de comprar aquesta resistència, es recomana verificar el codi de peça original i el model exacte de l'assecadora per assegurar la compatibilitat i evitar errors en la instal·lació.
Aquest lloc web fa servir cookies per assegurar la millor experiència.
PayPal Pay Later Messaging
Step 1: Choose message placement
Click the button below and then hover over your page to select a placement.
Step 2: Paste and save
You have copied the placement for the Product Page.
Go back to the App Embeds section, and in the Paypal Advanced Settings, paste the copied value into the
Product Page field and click the 'Save' button in the top right corner.