Aquest teclat de recanvi és essencial per al correcte funcionament del seu rentavaixelles. Dissenyat per oferir durabilitat i compatibilitat amb una àmplia gamma de models, assegura una interfície d'usuari fluida i eficient per al seu electrodomèstic.
Especificacions Tècniques:
Voltatge: 250V
Corrient: 16(4)A
Mode d'operació: manual
Dimensions aproximades (segons JSON): Alçada: 2, Ample: 3, Fons: 5 (unitats no especificades, probablement cm o mm)
Models Compatibles:
LAMBER 0301000
LAMBER 0301004
WHIRLPOOL 225.64.0001
Bosch 00746432
Electrolux AEG 1115741017
Sammic 2319286
Fagor FS1046
Fagor L104ST
Informació Addicional:
Teclat de recanvi per a rentavaixelles, apte per a ús en rentavaixelles industrials i d'hostaleria.
Aquest lloc web fa servir cookies per assegurar la millor experiència.
PayPal Pay Later Messaging
Step 1: Choose message placement
Click the button below and then hover over your page to select a placement.
Step 2: Paste and save
You have copied the placement for the Product Page.
Go back to the App Embeds section, and in the Paypal Advanced Settings, paste the copied value into the
Product Page field and click the 'Save' button in the top right corner.